تبلیغات

استخدام دانشگاه علمی کاربردی (خبر جدید)

اخبار استخدامی دانشگاه علمی کاربردی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی، سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی آگهی های استخدامی دانشگاه های علمی و کاربردی را  از طریق این مبحث اطلاع رسانی نماید.

خبر 24 بهمن 96: پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی دولتی متوقف شد (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی: پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی دولتی بر اساس مصوبه شورای عالی اداری و به دستور رئیس جمهور متوقف شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 بهمن 96: اعلام فراخوان جدید جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در اسفند ماه (منبع: بازارکار)

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی در پاسخ به سوال بازارکار در زمینه فراخوان جدید جذب مدرس گفت: تا پایان امسال فراخوان جدید برای جذب مدرس در مراکز این دانشگاه اعلام خواهد شد.
به گزارش خبرنگار بازارکار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تأکید کرد: در حال نیازسنجی هستیم و هر استانی که نیازمند جذب مدرس باشد، در این فراخوان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
امید اضافه کرد: در این فراخوان اگر تعداد متقاضیان بیش از نیاز باشد، آزمون کتبی برگزار می‌شود؛ در غیر این صورت متقاضیان بر اساس مصاحبه، ارزیابی خواهند شد.
وی گفت: در اولین فراخوان این دانشگاه، تعداد ۴۵ هزار نفر شرکت کرده‌ که حدود ۳۰ هزار نفر در آزمون کتبی حاضر شده‌اند و در نهایت ۸ هزار نفر پذیرفته شدند که تا پایان بهمن ماه مراحل ارزیابی این افراد پایان می‌یابد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: تعداد کمی از افراد حاضر در مصاحبه به روند مصاحبه اعتراض داشتند که به تمامی اعتراضات این افراد رسیدگی شد.
دکتر امید خاطرنشان کرد: با توجه به رشته های متنوع در حوزه علمی و کاربردی و تحول در آموزش های مهارتی و نیازهای جدید بازارکار آزمون های جذب مدرس هر سال توسط این دانشگاه برگزار می شود.

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید

خبر ۲۳ بهمن ۹۶: برگزاری دوره های آموزشی برای سربازان با همکاری دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی از آمادگی این دانشگاه برای برگزاری دوره های کوتاه مدت تک درس و تک پودمان ویژه سربازان خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمدحسین امید در اولین نشست همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه گفت: دانشگاه علمی کاربردی سال گذشته برای ارائه آموزش های مهارتی به سربازان درخواست داد و اعلام آمادگی خود را اعلام کرد. این دانشگاه می تواند با توجه به ظرفیت بالایی که دارد همگام با دانشگاه فنی و حرفه ای در این زمینه به ستاد نیروهای مسلح کمک کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 آذر 96: برگزاری دوره‌ های کوتاه مدت پودمانی برای سربازان در دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: دوره‌های کوتاه مدتی تحت عنوان پودمانی برای سربازان وظیفه در نظر گرفته شده که حدود 150 تا 300 ساعت است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 شهریور 96: تمدید مهلت ثبت نام دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تا پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 شهریور 96: اعلام نتايج آزمون تعيين صلاحيت متقاضيان تدريس در دانشگاه علمی – كاربردی

با عنايت به برگزاري آزمون تعيين صلاحيت متقاضيان تدريس در دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال 1396، پيرو اطلاعيه­ هاي مورخ 29/3/96، 4/4/96 و 1/5/96 به اطلاع داوطلبان محترم مي‌رساند نتايج در قالب كارنامه براي كليه شركت كنندگان و همچنين براي داوطلبان مجاز به شركت در مرحله مصاحبه اعلام مي­گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

استخدام مرکز علمی کاربردی دادگستری استان قم- 29 مرداد 96

مرکز علمی کاربردی دادگستری استان قم در نظر دارد جهت تکمیل پرسنل خود از میان متقاضیان یک نفر نیروی کارشناس آموزش بصورت تمام وقت با شرایط زیر استخدام نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ مرداد ۹۶: برگزاری آزمون متقاضیان تدریس دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی ویژه استان تهران از ساعت ۸:۳۰ امروز جمعه ۶ مردادماه آغاز شده و تا ظهر امروز ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ مرداد ۹۶: اعلام زمان برگزاری آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران، رامین حاجی خانی گفت: آزمون داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران که در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام کرده اند با حضور ۱۲ هزار و ۶۴۹ داوطلب برگزار می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱ مرداد ۹۶: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون تعيين صلاحيت متقاضيان تدريس در دانشگاه جامع علمي – كاربردي سال ۱۳۹۶
بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون تعيين صلاحيت متقاضيان تدريس در دانشگاه جامع علمي – كاربردي در سال ۱۳۹۶ مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۵/۶ در شهر تهران برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند برگزاری آزمون بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر۲۷ تیر ۹۶: برگزاری دوره آموزشی تربیت مدرس دانشگاه فرهنگیان در واحد های استانی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، همایون روحیان گفت: این دوره‌های آموزشی ویژه متقاضیان جدید تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان‌های مختلف است که براساس فراخوان بهمن ماه ۹۵ اقدام به ثبت درخواست مدرسی کرده اند و فرآیندهای پذیرش و مصاحبه را طی کرده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 خرداد 96 : شروع ثبت نام آزمون تدریس در دانشگاه جامع علمی – کاربردی 

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون تعيين صلاحيت متقاضيان تدريس در دانشگاه جامع علمي–كاربردي استان تهران (موضوع فراخوان متقاضيان جذب تدريس در دانشگاه جامع علمي كاربردي بهمن ماه سال 1395 و قبل از آن) مي‌رساند، جهت ادامه روند ثبت‌نام و شركت در آزمون از روز دوشنبه مورخ 1396/3/29 لغايت روز يكشنبه 96/4/4 منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند؛ و در صورتي كه رشته تحصيلي آن ها متناسب با رشته هاي مورد نياز اعلام شده در جدول ذيل مي‌باشد، نسبت به تكميل فرايند ثبت‌نام اقدام نمايند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدامی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶: اصلاح نظام پرداخت حق التدریس مدرسان علمی کاربردی ( منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: پرداخت حق التدریس مدرسان این دانشگاه اصلاح می شود و به مدرسان بر اساس سابقه کاری تسهیلاتی ارائه خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۸ اردیبهشت ۹۶: جذب جدید مدرسان دانشگاه های علمی و کاربردی در شهریورماه ۹۶ (منبع:خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از فراخوان جدید جذب مدرس در شهریورماه سال جاری خبرداد.محمدحسین امید در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جذب مدرسان در دانشگاه علمی و کاربردی گفت: فراخوان جدید جذب مدرس در دانشگاه جامع علمی  کاربردی امسال در شهریور ماه اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: استخدام مرکز علمی کاربردی شیروان در سال 96

مرکز علمی کاربردی شیروان خراسان شمالی در راستای توسعه کمی و کیفی از کارشناسان دارای شرایط اعلام شده در جدول ذیل دعوت به همکاری مینماید

جهت مشاهده متن کامل آگهی و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

خبر 23 فروردین 96:  جذب 9 هزار مدرس در دانشگاه علمی ‌کاربردی (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه علمی کاربردی از حذف مدرسان فاقد شرایط خبر داد و گفت: تا مهرماه حدود ۹ هزار مدرس جدید در مراکز این دانشگاه جذب می شوند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

آگهی استخدام دانشگاه علمی کاربردی – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علمی کاربردی (سال 95) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علمی کاربردی – سال 94:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علمی کاربردی (سال 94) اینجا کلیک نمایید

تبلیغ

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار